درباره ما

شرکت آباد راهدار پارس

با توجه به اهمیت مقوله‌ی راهداری به ویژه راهداری آزادراه‌ها، گروه بین المللی آباد راهان پارس اقدام به تأسیس شرکت آباد راهدار پارس در سال ۱۳۹۰ نمود. شرکت آباد راهدار پارس جزء اولین شرکت‌های خصوصی فعال در زمینه انجام کلیه عملیات راهداری در کشور می‌باشد. این شرکت با هدف افزایش سطح ایمنی راه‌ها و کیفیت خدمت‌رسانی به مردم، خوش نامی و جلب رضایت کارفرمایان فعالیت می‌نماید. فعالیت‌های اجرائی این شرکت شامل انجام کلیه امور راهداری از قبیل درزگیری، روکش آسفالت، نصب و تعمیر تابلو و علائم، خط‌کشی محور، نصب و تعمیر گاردریل، راهداری زمستانی و… در راه‌ها و به طور خاص آزادراه‌ها می‌باشد.
همچنین این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب و سیستم‌ها و برنامه‌های روز دنیا توانایی انجام پروژه‌ها در داخل و خارج از کشور را دارا می‌باشد. امروزه اهمیت اتکای شرکت‌ها و موسسات به وسرمایه‌ها و نیروهای انسانی کلیدی و مجرب در راستای افزایش دامنه‌ی نفوذ در بازارهای داخلی و خارجی امری اثبات شده است. با درنظر گرفتن این اصل محوری، شرکت آباد راهدار پارس کوشیده است با جذب و بهره‌گیری از کارشناسان توانمند و مجرب، نقشی تاثیرگذار در حوزه‌ی راهداری کشور ایفا نماید.

خط‌مشی آباد راهدار پارس

شرکت آباد راهدار پارس به عنوان یکی از اولین شرکت‌­های خصوصی فعال در زمینه راهداری، با بهره­‌گیری از مدیریت شایسته، نیروی انسانی کارآمد، ماشین ­آلات و تجهیزات مناسب و مدرن، سیستم مدیریت یکپارچه تحت استاندارد بین ­المللی ISO 9001:2008 را به منظور نظامند نمودن فرآیندها به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و با رعایت اصول اخلاقی ذیل: خویشتن‌نگری، خودپایی، خودبانی و خود انتقادی مسئولیت­‌‌پذیری در برابر اتخاذ یا عدم اتخاذ تصمیم­‌ها، انجام یا عدم انجام اقدامات و عواقب آن‌ها احترام به خود، دیگران و منابعی که در قبال آن‌ها مسئول هستیم از جمله مردم، سرمایه­‌های ملی، ایمنی دیگران و منابع زیست محیطی و خدادادی صداقت، به منظور درک حقیقت و اقدام صادقانه در رفتار و روابط دوری کردن از تصمیم­ گیری‌های لحظه‌­ای و ضرورت تصمیم­‌گیری­‌های کارشناسی مقدم دانستن منافع ملی بر منافع فردی در راستای تحقق اهداف و آرمان­‌های زیر گام بر می­‌دارد:

نگهداری بهینه راه­‌های ارتباطی و افزایش مستمر سطح ایمنی راه­‌ها به منظور کاهش مستمر و در نهایت حذف مخاطرات جاده‌ه­ا.

رعایت استانداردهای ملی و بین­ المللی و بهبود مستمر در کیفیت خدمات و افزایش رضایت ذینفعان.

حفظ حریم قانونی راه­‌ها و بهبود مستمر اثربخشی کلیه فعالیت‌­ها و فرآیندهای کیفی شرکت.

ارتقاء فرهنگ کیفی کارکنان از طریق آموزش‌­های اثربخشی و برگزاری کارگاه­‌های آموزشی توسعه منابع انسانی از طریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش دیده.

ترویج فرهنگ مشارکت کارکنان در همه امور به منظور افزایش بهره­‌وری و مدیریت بهینه­‌سازی هزینه­‌ها.

حراست از منابع مادی و معنوی ایران و کوشش برای تأمین آبادانی، توسعه­‌ی پایدار و سرافرازی آن.

  

پرسنل کلیدی آباد راهدار پارس

 

  • دکتر علیرضا عاملی – مدیرعامل

  • دکتر امین فرج‌اللهی – رئیس هیئت‌مدیره

  • موسی خواجوند احمدی – نایب‌رئیس هیئت‌مدیره
  • امین غفوری – معاون مالی و اداری

  • مهندس یاشار لطفی – معاون اجرایی و عضو هیئت‌مدیره

  • مهندس میلاد گل‌‌پور – عضو هیئت‌مدیره
  • دکتر روح اله معافی – معاون فنی

  • مهندس محمد مشتاقی – کارشناس اجرایی و عضو هیئت‌مدیره
  • – کارشناس اجرایی و عضو هیئت‌مدیره

  • مهندس محمدحسین توسلی – سرپرست دفتر فنی